Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: History
ps: تاريخ

en: Error
ps: تیروتنه

en: Active
ps: فعال

en: Details
ps: سپړنې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Apply
ps: تطبيقول
