Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: History
se: Historjá

en: Complete
se: Gárvvis

en: @count hours
se: @count diimmu
