Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: History
sl: Zgodovina

en: Error
sl: Napaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež
