Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: History
te: చరితం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Error
te: సమస్య

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Details
te: వివరాలు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: @count hours
te: @count గంటలు

en: @count days
te: @count రోజులు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: @count weeks
te: @count వారాలు

en: @count months
te: @count నెలలు
