Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: History
az: Tarix

en: Error
az: Səhv

en: Active
az: Aktiv

en: Details
az: Detallar

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Anonymous
az: Anonim
