Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: History
hy: Պատմություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Anonymous
hy: Անանուն
