Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: History
ka: ისტორია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Active
ka: აქტიური

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Details
ka: დეტალები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Anonymous
ka: ანონიმური
