Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: History
lv: Vēsture

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Error
lv: Kļūda

en: Active
lv: Aktīvs

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Payment
lv: Maksājums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: @count hours
lv: @count stundas

en: @count days
lv: @count dienas

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: @count months
lv: @count mēneši

en: @count years
lv: @count gadi

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Signup
lv: Pieteikšanās
