Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: @count days
mg: @count andro
