Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: History
ne: इतिहास

en: Error
ne: त्रुटि

en: Active
ne: सक्रिय

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Details
ne: विस्तृत

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Anonymous
ne: अज्ञात
