Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Actions
nl: Acties

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: History
nl: Historie

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Error
nl: Fout

en: Active
nl: Actief

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Payment
nl: Betaling

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Make default
nl: Maak standaard

en: Expired
nl: Vervallen

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Refund
nl: Restitutie

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Complete
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: @count hours
nl: @count uren

en: @count days
nl: @count dagen

en: @count weeks
nl: @count weken

en: @count months
nl: @count maanden

en: @count years
nl: @count jaren

en: Keys
nl: Sleutels

en: Free
nl: Gratis

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische kroon

en: Danish Krone
nl: Deense Kroon

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse forint

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw Zeelandse Dollar

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese Dollar

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse peso

en: View details
nl: Details weergeven

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
nl: U heeft niet de juiste toegangsrechten om deze coupon te gebruiken.

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Allowed roles
nl: Toegelaten rollen

en: Afghan Afghani
nl: Afgaanse Afghani

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse peso

en: Aruban Florin
nl: Arubaanse Florin

en: Serbian Dinar
nl: Servische dinar

en: Saudi Riyal
nl: Saoedi-Arabische riyal

en: Solomon Islands Dollar
nl: Solomon Islands dollar

en: Seychellois Rupee
nl: Seychelse roepie

en: Vanuatu Vatu
nl: Vanuatuaanse vatu

en: East Caribbean Dollar
nl: Oost-Caribische dollar

en: Zambian Kwacha
nl: Zambiaanse kwacha

en: Reactivate
nl: Heractiveren

en: United Arab Emirates Dirham
nl: VAE-Dirham

en: Cards
nl: Kaarten
