Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (139 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: History
pl: Historia

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Error
pl: Błąd

en: Active
pl: Aktywne

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Details
pl: Szczegóły

en: Amount
pl: Ilość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Payment
pl: Płatność

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Expired
pl: Przedawnione

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Complete
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Canceled
pl: Anulowane

en: @count days
pl: @count dni

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Keys
pl: Klucze

en: Free
pl: Wolne

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Swedish Krona
pl: Korona Szwedzka

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Mexican Peso
pl: peso meksykańskie

en: View details
pl: Szczegóły widoku

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Afghan Afghani
pl: Afgani afgański

en: Angolan Kwanza
pl: Kwanza angolijska

en: Argentine Peso
pl: Peso argentyńskie

en: Aruban Florin
pl: Florin arubański

en: Barbadian Dollar
pl: Dolar Barbadosu

en: Bangladeshi Taka
pl: Taka Bangladeszu

en: Burundian Franc
pl: Frank burundyjski

en: Brunei Dollar
pl: Dolar Brunei

en: Bolivian Boliviano
pl: Boliviano boliwijskie

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: Bahamian Dollar
pl: Dolar bahamski

en: Belize Dollar
pl: Dolar Belize

en: Congolese Franc
pl: Frank kongijski

en: Chilean Peso
pl: Peso chilijskie

en: Colombian Peso
pl: Peso kolumbijskie

en: Costa Rican Colón
pl: Colon kostarykański

en: Cape Verdean Escudo
pl: Escudo zielonoprzylądkowe

en: Djiboutian Franc
pl: Frank dżibutyjski

en: Dominican Peso
pl: Peso dominikańskie

en: Algerian Dinar
pl: Dolar algierski

en: Estonian Kroon
pl: Korona estońska

en: Egyptian Pound
pl: Funt egipski

en: Ethiopian Birr
pl: Birr etiopejski

en: Fijian Dollar
pl: Dolar Fidżi

en: Falkland Islands Pound
pl: Funt falklandzki

en: Gibraltar Pound
pl: Funt gibraltarski

en: Gambian Dalasi
pl: Dalasi gambijskie

en: Guinean Franc
pl: Frank gwinejski

en: Guatemalan Quetzal
pl: Quetzal gwatemalski

en: Honduran Lempira
pl: Lempira honduraska

en: Croatian Kuna
pl: Kuna chorwacka

en: Haitian Gourde
pl: Gourde haitańskie

en: Indonesian Rupiah
pl: Rupia indonezyjska

en: Israeli New Sheqel
pl: Izraelski szekel

en: Indian Rupee
pl: Rupia indyjska

en: Icelandic Króna
pl: Korona islandzka

en: Jamaican Dollar
pl: Dolar jamajski

en: Kenyan Shilling
pl: Szyling kenijski

en: Comorian Franc
pl: Frank komoryjski

en: South Korean Won
pl: Won południowokoreański

en: Cayman Islands Dollar
pl: Dolar kajmański

en: Lebanese Pound
pl: Funt libański

en: Liberian Dollar
pl: Dolar liberyjski

en: Lesotho Loti
pl: Loti Lesotho

en: Lithuanian Litas
pl: Lit litewski

en: Latvian Lats
pl: Łat łotewski

en: Macanese Pataca
pl: Pataca Makau

en: Mauritanian Ouguiya
pl: Ugija mauretańska

en: Mauritian Rupee
pl: Rupia maurytańska

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit malezyjski

en: Mozambican Metical
pl: Metical Mozambiku

en: Namibian Dollar
pl: Dolar namibijski

en: Nigerian Naira
pl: Naira nigeryjska

en: Nepalese Rupee
pl: Rupia nepalska

en: Panamanian Balboa
pl: Balboa panamskie

en: Peruvian Nuevo Sol
pl: Nowy sol peruwiański

en: Papua New Guinean Kina
pl: Kina Papua - Nowej Gwinei

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Pakistani Rupee
pl: Rupia pakistańska

en: Romanian Leu
pl: Lej rumuński

en: Serbian Dinar
pl: Dinar serbski

en: Saudi Riyal
pl: Rial saudyjski

en: Solomon Islands Dollar
pl: Dolar Wysp Salomona

en: Seychellois Rupee
pl: Rupia seszelska

en: Sierra Leonean Leone
pl: Leone Sierra Leone

en: Somali Shilling
pl: Szyling somalijski

en: Surinamese Dollar
pl: Dolar surinamski

en: São Tomé and Príncipe Dobra
pl: Dobra Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

en: Swazi Lilangeni
pl: Lilangeni suazyjskie

en: Thai Baht
pl: Bat tajlandzki

en: Tongan Paʻanga
pl: Pa'anga tongańska

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: Trinidad and Tobago Dollar
pl: Dolar Trynidad i Tobago

en: New Taiwan Dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: Tanzanian Shilling
pl: Szyling tanzański

en: Ukrainian Hryvnia
pl: Hrywna ukraińska

en: Ugandan Shilling
pl: Szyling ugandyjski

en: United States Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Uruguayan Peso
pl: Peso urugwajskie

en: Vanuatu Vatu
pl: Vatu Vanuatu

en: Samoan Tala
pl: Tala samoańska

en: East Caribbean Dollar
pl: Dolar wschodniokaraibski

en: Yemeni Rial
pl: Rial jemeński

en: South African Rand
pl: Rand południowoafrykański

en: Zambian Kwacha
pl: Kwacha zambijska

en: Russian Ruble
pl: Rubel rosyjski

en: Reactivate
pl: Reaktywuj

en: United Arab Emirates Dirham
pl: Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich

en: Moroccan Dirham
pl: dirham marokański

en: Polish Złoty
pl: Złoty
