Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (167 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: History
uk: Історія

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Error
uk: Помилка

en: Active
uk: Активно

en: Not found
uk: Не знайдено

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Details
uk: Подробиці

en: Amount
uk: Величина

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Payment
uk: Оплата

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Downgrade
uk: Замінити на більш давній

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Membership
uk: Членство

en: Refund
uk: Повернення

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Complete
uk: Завершене

en: Apply
uk: Застосувати

en: Canceled
uk: Скасовано

en: @count hours
uk: @count год.

en: @count days
uk: @count дні(днів)

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: @count weeks
uk: @count тижні(в)

en: @count months
uk: @count місяці

en: @count years
uk: років @count

en: Keys
uk: Ключі

en: Euro
uk: Євро

en: Free
uk: Вільно

en: Canadian Dollar
uk: Канадський долар

en: Modify
uk: Змінити

en: Australian Dollar
uk: Австралійський долар

en: Japanese Yen
uk: Японська єна

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Czech Koruna
uk: Чеська крона

en: Danish Krone
uk: Данська крона

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконгський долар

en: Hungarian Forint
uk: Угорський форинт

en: Norwegian Krone
uk: Норвезька крона

en: New Zealand Dollar
uk: Новозеландський долар

en: Swedish Krona
uk: Шведська крона

en: Singapore Dollar
uk: Сингапурський долар

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Node Teaser
uk: Анонси

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Thank you
uk: Спасибі

en: Mexican Peso
uk: Мексиканське песо

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Upgrade
uk: Модернізація

en: Allowed roles
uk: Дозволені ролі

en: Afghan Afghani
uk: Афганський Афгані

en: Angolan Kwanza
uk: Ангольска кванза

en: Argentine Peso
uk: Аргентинське песо

en: Aruban Florin
uk: Арубський флорін

en: Barbadian Dollar
uk: Барбадоський долар

en: Bangladeshi Taka
uk: Бангладеська така

en: Burundian Franc
uk: Бурундійський франк

en: Brunei Dollar
uk: Брунейський долар

en: Bolivian Boliviano
uk: Болівіано

en: Brazilian Real
uk: Бразильський реал

en: Bahamian Dollar
uk: Багамський долар

en: Belize Dollar
uk: Белізький долар

en: Congolese Franc
uk: Конголезький франк

en: Chilean Peso
uk: Чилійське песо

en: Colombian Peso
uk: Колумбійське песо

en: Costa Rican Colón
uk: Костариканський колон

en: Cape Verdean Escudo
uk: Ескудо Кабо-Верде

en: Djiboutian Franc
uk: Джибутійський франк

en: Dominican Peso
uk: Домініканське песо

en: Algerian Dinar
uk: Алжирський динар

en: Estonian Kroon
uk: Естонська крона

en: Egyptian Pound
uk: Єгипетський фунт

en: Ethiopian Birr
uk: Ефіопський бир

en: Fijian Dollar
uk: Фіджийський долар

en: Falkland Islands Pound
uk: Фунт Фолклендських островів

en: Gibraltar Pound
uk: Гібралтарський фунт

en: Gambian Dalasi
uk: Гамбійський даласі

en: Guinean Franc
uk: Гвінейський франк

en: Guatemalan Quetzal
uk: Гватемальський кецаль

en: Honduran Lempira
uk: Гондураська  лемпіра

en: Croatian Kuna
uk: Хорватська куна

en: Haitian Gourde
uk: Гаїтянський гурд

en: Indonesian Rupiah
uk: Індонезійська рупія

en: Israeli New Sheqel
uk: Ізраїльський новий шекель

en: Indian Rupee
uk: Індійська рупія

en: Icelandic Króna
uk: Ісландська крона

en: Jamaican Dollar
uk: Ямайський долар

en: Kenyan Shilling
uk: Кенійський шилінг

en: Comorian Franc
uk: Коморський франк

en: South Korean Won
uk: Південнокорейська вона

en: Cayman Islands Dollar
uk: Долар Кайманових островів

en: Lebanese Pound
uk: Ліванський фунт

en: Liberian Dollar
uk: Ліберійський долар

en: Lesotho Loti
uk: Лоті Лесото

en: Lithuanian Litas
uk: Литовський лит

en: Latvian Lats
uk: Латвійський лат

en: Macanese Pataca
uk: Патака Макао

en: Mauritanian Ouguiya
uk: Мавританська угія

en: Mauritian Rupee
uk: Маврикійська рупія

en: Malaysian Ringgit
uk: Малайзійський рінгіт

en: Mozambican Metical
uk: Мозамбіцький метікал

en: Namibian Dollar
uk: Намібійський долар

en: Nigerian Naira
uk: Нігерійська найра

en: Nepalese Rupee
uk: Непальська рупія

en: Panamanian Balboa
uk: Панамське бальбоа

en: Peruvian Nuevo Sol
uk: Перуанський новий соль

en: Papua New Guinean Kina
uk: Кіна Папуа — Нової Гвінеї

en: Philippine Peso
uk: Філіппінське песо

en: Pakistani Rupee
uk: Пакистанська рупія

en: Romanian Leu
uk: Румунський лей

en: Serbian Dinar
uk: Сербський динар

en: Saudi Riyal
uk: Саудівський ріал

en: Solomon Islands Dollar
uk: Долар Соломонових островів

en: Seychellois Rupee
uk: Сейшельська рупія

en: Sierra Leonean Leone
uk: Леоне Сьєрра-Леоне

en: Somali Shilling
uk: Сомалійський шилінг

en: Surinamese Dollar
uk: Суринамський долар

en: São Tomé and Príncipe Dobra
uk: Добра Сан-Томе і Принсіпі

en: Swazi Lilangeni
uk: Свазілендський ліланджені

en: Thai Baht
uk: Тайський бат

en: Tongan Paʻanga
uk: Тонганська паанга

en: Turkish Lira
uk: Турецька ліра

en: Trinidad and Tobago Dollar
uk: Долар Тринідаду та Тобаго

en: New Taiwan Dollar
uk: Новий тайванський долар

en: Tanzanian Shilling
uk: Танзанійський шилінг

en: Ukrainian Hryvnia
uk: Українська гривня

en: Ugandan Shilling
uk: Угандійський шилінг

en: United States Dollar
uk: Долар США

en: Uruguayan Peso
uk: Уругвайське Песо

en: Vanuatu Vatu
uk: Вануатський вату

en: Samoan Tala
uk: Самоанська тала

en: East Caribbean Dollar
uk: Східно-карибський долар

en: Yemeni Rial
uk: Єменський Реал

en: South African Rand
uk: Південноафриканський ранд

en: Zambian Kwacha
uk: Замбійська квача

en: Russian Ruble
uk: Московський рубль

en: Bulgarian Lev
uk: Болгарський лев

en: United Arab Emirates Dirham
uk: Дирхам Об’єднаних Арабських Еміратів

en: Moroccan Dirham
uk: Марокканський дірхам

en: Polish Złoty
uk: Польський злотий

en: In use
uk: Використовується

en: Kyrgyzstani Som
uk: Киргизький сом

en: Botswana Pula
uk: Пула Ботсвани

en: Moldovan Leu
uk: Молдовський лей

en: Armenian Dram
uk: Вірменський драм

en: Bermudian Dollar
uk: Бермудський долар

en: Kazakhstani Tenge
uk: Казахський тенге

en: Sri Lankan Rupee
uk: Рупія Шрі-Ланки

en: Malagasy Ariary
uk: Малагасійське аріарі

en: Paraguayan Guaraní
uk: парагвайська гуарані

en: Qatari Riyal
uk: Катарський ріал

en: Venezuelan Bolívar
uk: Венесуельський болівар

en: Cards
uk: Картки

en: The node teaser
uk: Анонс матеріалу
