Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: History
ur: ہسٹری

en: Error
ur: خرابی

en: Active
ur: فعال

en: Details
ur: تفصیلات

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Anonymous
ur: گمنام
