Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Disabled
ar: معطل

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: History
ar: الأرشيف

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Error
ar: خطأ

en: Active
ar: نشط

en: Not found
ar: غير موجود

en: Details
ar: التفاصيل

en: Amount
ar: المبلغ

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Complete
ar: تام

en: Apply
ar: تطبيق

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Euro
ar: اليورو

en: Upgrade
ar: ترقية
