Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: History
bg: История

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Error
bg: Грешка

en: Active
bg: Активен

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Details
bg: Детайли

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Expired
bg: Изтекли

en: Apply
bg: Търси
