Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: History
bs: Istorija

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Error
bs: Greška

en: Active
bs: Aktivan

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Details
bs: Detalji

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Apply
bs: Primjeni

en: @count hours
bs: @count sati

en: @count days
bs: @count dana

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: View details
bs: Detalji za view
