Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: History
ca: Història

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Active
ca: Actiu

en: Not found
ca: No trobat

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Payment
ca: Pagament

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expired
ca: Caducat

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Complete
ca: Finalitza

en: Apply
ca: Aplica

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: @count months
ca: @count mesos

en: @count years
ca: @count anys

en: Keys
ca: Claus

en: Public key
ca: Clau pública

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: View details
ca: Detalls de la vista

en: Upgrade
ca: Actualitza

en: Allowed roles
ca: Rols permesos
