Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: History
et: Ajalugu

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Error
et: Viga

en: Active
et: Aktiivne

en: Not found
et: Ei leitud

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Payment
et: Maksmine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Expiration
et: Aegumine

en: Payment method
et: Makseviis

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: @count hours
et: @count tundi

en: @count days
et: @count päeva

en: 1 week
et: 1 nädal

en: @count weeks
et: @count nädalat

en: Keys
et: Võtmed

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid

en: Estonian Kroon
et: Eesti kroon

en: every @count days
et: iga @count päeva tagant

en: every @count weeks
et: iga @count nädala tagant -

en: every @count years
et: iga @count aasta tagant
