Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Date
fil: Petsa

en: Default
fil: Pamantayan

en: History
fil: Kasaysayan

en: Error
fil: Mali

en: Active
fil: Aktibo

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: @count hours
fil: @count oras

en: @count days
fil: @count araw

en: @count months
fil: @count buwan

en: @count years
fil: @count taon
