Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (41 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: History
is: Saga

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Error
is: Villa

en: Active
is: Virkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Details
is: Nánar

en: Amount
is: Upphæð

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Complete
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Canceled
is: Hætt við

en: @count hours
is: @count klst

en: @count days
is: @count daga

en: 1 week
is: 1 vika

en: @count weeks
is: @count vikur

en: @count years
is: @count ár

en: Euro
is: Evra

en: Canadian Dollar
is: Kanadískur dollar

en: Australian Dollar
is: Ástralskur dollar

en: Japanese Yen
is: Japanskt jen

en: Swiss Franc
is: Svissneskur franki

en: Danish Krone
is: Dönsk króna

en: Norwegian Krone
is: Norsk króna

en: New Zealand Dollar
is: Nýsjálenskur dollar

en: Swedish Krona
is: Sænsk króna

en: Icelandic Króna
is: Íslensk króna
