Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: History
kk: Тарих

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Error
kk: Қате

en: Active
kk: Белсенді

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: @count hours
kk: @count сағат

en: @count days
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта

en: @count weeks
kk: @count апта

en: @count years
kk: @count жыл
