Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Canceled
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾದ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು

en: Free
kn: ಮುಕ್ತ

en: Upgrade
kn: ಅಪ್‍ಗ್ರೇಡ್ ಮಾಡು
