Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Active
mk: Активно

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Details
mk: Детали

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: @count hours
mk: @count саати
