Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Error
my: အမှား

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: @count hours
my: @count နာရီ

en: @count days
my: @count ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
