Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: History
nn: Historikk

en: Error
nn: Feil

en: Active
nn: Aktiv

en: Details
nn: Detaljar

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Payment
nn: Betaling

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Apply
nn: Bruk
