Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
