Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: History
os: Истори
