Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
