Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: History
ro: Istoric

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Error
ro: Eroare

en: Active
ro: Activ

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Details
ro: Detalii

en: Amount
ro: Suma

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Payment
ro: Plată

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Expired
ro: Expirat

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Refund
ro: Rambursare

en: Complete
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Canceled
ro: Anulate

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Keys
ro: Chei

en: Payment methods
ro: Metode de plată

en: Upgrade
ro: Actualizare

en: Allowed roles
ro: Roluri permise
