Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (151 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Item
ru: Элемент

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Disabled
ru: Отключено

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: History
ru: История

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Error
ru: Ошибка

en: Active
ru: Активно

en: Not found
ru: Не найдено

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Details
ru: Подробности

en: Amount
ru: Сумма

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Payment
ru: Оплата

en: Anonymous
ru: Гость

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Make default
ru: Установить по умолчанию

en: Expired
ru: Истекшие

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Refund
ru: Возврат

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Complete
ru: Завершён

en: Apply
ru: Применить

en: Canceled
ru: Отменено

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Keys
ru: Ключи

en: Euro
ru: Евро

en: Free
ru: Свободно

en: Canadian Dollar
ru: Канадский Доллар

en: Australian Dollar
ru: Австралийский Доллар

en: Japanese Yen
ru: Японская Иена

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Czech Koruna
ru: Чешская крона

en: Danish Krone
ru: Датская Крона

en: Hong Kong Dollar
ru: Гонконгский Доллар

en: Hungarian Forint
ru: Венгерский Форинт

en: Norwegian Krone
ru: Норвежская Крона

en: New Zealand Dollar
ru: Новозеландский Доллар

en: Swedish Krona
ru: Шведская Крона

en: Singapore Dollar
ru: Сингапурский Доллар

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Node Teaser
ru: Анонсы

en: Signup
ru: Регистрация

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Thank you
ru: Спасибо

en: Mexican Peso
ru: Мексиканский Песо

en: View details
ru: Представление подробно

en: Upgrade
ru: Обновить

en: Allowed roles
ru: Разрешённые роли

en: Afghan Afghani
ru: Афганские Афгани

en: Angolan Kwanza
ru: Ангольские Кванза

en: Argentine Peso
ru: Аргентинский Песо

en: Aruban Florin
ru: Флорин Арубы

en: Barbadian Dollar
ru: Доллар Барбадоса

en: Bangladeshi Taka
ru: Бангладешская Така

en: Burundian Franc
ru: Бурундийский Франк

en: Brunei Dollar
ru: Брунейский Доллар

en: Bolivian Boliviano
ru: Боливийский Боливиано

en: Brazilian Real
ru: Бразильский Реал

en: Bahamian Dollar
ru: Багамский доллар

en: Belize Dollar
ru: Белизский Доллар

en: Congolese Franc
ru: Конголезский Франк

en: Chilean Peso
ru: Чилийское Песо

en: Colombian Peso
ru: Колумбийское Песо

en: Costa Rican Colón
ru: Костариканский Колон

en: Cape Verdean Escudo
ru: Эскудо Кабо-Верде

en: Djiboutian Franc
ru: Франк Джибути

en: Dominican Peso
ru: Доминиканское Песо

en: Algerian Dinar
ru: Алжирский Динар

en: Estonian Kroon
ru: Эстонская Крона

en: Egyptian Pound
ru: Египетский Фунт

en: Ethiopian Birr
ru: Эфиопский Быр

en: Fijian Dollar
ru: Доллар Фиджи

en: Falkland Islands Pound
ru: Фунт Фолклендских островов

en: Gibraltar Pound
ru: Гибралтарский Фунт

en: Gambian Dalasi
ru: Гамбийский Даласи

en: Guinean Franc
ru: Гвинейский Франк

en: Guatemalan Quetzal
ru: Гватемальский Кетцаль

en: Honduran Lempira
ru: Гондурасская Лемпира

en: Croatian Kuna
ru: Хорватская Куна

en: Haitian Gourde
ru: Гаитянский Гурд

en: Indonesian Rupiah
ru: Индонезийская Рупия

en: Israeli New Sheqel
ru: Израильский Новый Шекель

en: Indian Rupee
ru: Индийская рупия

en: Icelandic Króna
ru: Исландская Крона

en: Jamaican Dollar
ru: Ямайский Доллар

en: Kenyan Shilling
ru: Кенийский Шиллинг

en: Comorian Franc
ru: Коморский Франк

en: South Korean Won
ru: Южнокорейская Вона

en: Cayman Islands Dollar
ru: Доллар островов Кайман

en: Lebanese Pound
ru: Ливанский Фунт

en: Liberian Dollar
ru: Либерийский Доллар

en: Lesotho Loti
ru: Лесото Лоти

en: Lithuanian Litas
ru: Литовский Лит

en: Latvian Lats
ru: Латвийский Лат

en: Macanese Pataca
ru: Патака Макао

en: Mauritanian Ouguiya
ru: Мавританская Угия

en: Mauritian Rupee
ru: Маврикийская Рупия

en: Malaysian Ringgit
ru: Малайзийский Ринггит

en: Mozambican Metical
ru: Мозамбикский Метикал

en: Namibian Dollar
ru: Намибийский Доллар

en: Nigerian Naira
ru: Нигерийская Найра

en: Nepalese Rupee
ru: Непальская Рупия

en: Panamanian Balboa
ru: Панамский Бальбоа

en: Peruvian Nuevo Sol
ru: Перуанский новый соль

en: Papua New Guinean Kina
ru: Кина Папуа-Новой Гвинеи

en: Philippine Peso
ru: Филиппинское Песо

en: Pakistani Rupee
ru: Пакистанская Рупия

en: Romanian Leu
ru: Румынский Лей

en: Serbian Dinar
ru: Сербский Динар

en: Saudi Riyal
ru: Саудовский Риял

en: Solomon Islands Dollar
ru: Доллар Соломоновых Островов

en: Seychellois Rupee
ru: Сейшельская Рупия

en: Sierra Leonean Leone
ru: Сьерра-Леонский Леоне

en: Somali Shilling
ru: Сомалийский Шиллинг

en: Surinamese Dollar
ru: Суринамский Доллар

en: São Tomé and Príncipe Dobra
ru: Добра Сан-Томе и Принсипи

en: Swazi Lilangeni
ru: Свазилендский Лилангени

en: Thai Baht
ru: Тайский Бат

en: Tongan Paʻanga
ru: Тонганская Паанга

en: Turkish Lira
ru: Турецкая Лира

en: Trinidad and Tobago Dollar
ru: Доллар Тринидада и Тобаго

en: New Taiwan Dollar
ru: Новый Тайваньский Доллар

en: Tanzanian Shilling
ru: Танзанийский Шиллинг

en: Ukrainian Hryvnia
ru: Украинская Гривна

en: Ugandan Shilling
ru: Угандийский Шиллинг

en: United States Dollar
ru: Доллар США

en: Uruguayan Peso
ru: Уругвайское Песо

en: Vanuatu Vatu
ru: Вануатский Вату

en: Samoan Tala
ru: Самоанская Тала

en: East Caribbean Dollar
ru: Восточно-Карибский Доллар

en: Yemeni Rial
ru: Йеменский Риал

en: South African Rand
ru: Южноафриканский Ранд

en: Zambian Kwacha
ru: Замбийская Квача

en: Russian Ruble
ru: Российский рубль

en: Bulgarian Lev
ru: Болгарский Лев

en: United Arab Emirates Dirham
ru: Дирхам Объединённых Арабских Эмиратов

en: Moroccan Dirham
ru: Марокканский дирхам

en: Polish Złoty
ru: Польский злотый

en: Kyrgyzstani Som
ru: Кыргызский сом
