Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Error
si: දෝෂය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
