Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: History
sq: Kronollogjia

en: Error
sq: Gabim

en: Active
sq: Aktiv

en: Details
sq: Hollësi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Anonymous
sq: Anonim
