Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: History
sv: Historik

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Error
sv: Fel

en: Active
sv: Aktiv

en: Not found
sv: Hittades ej

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Details
sv: Detaljer

en: Amount
sv: Belopp

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Payment
sv: Betalning

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Refund
sv: Återbetalning

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Complete
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Canceled
sv: Avbruten

en: @count hours
sv: @count timmar

en: @count days
sv: @count dagar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: @count months
sv: @count månader

en: @count years
sv: @count år

en: Keys
sv: Nycklar

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Japanese Yen
sv: Japanska Yen

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Signup
sv: Anmälan

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: View details
sv: Detaljer för vy

en: Upgrade
sv: Uppgradera

en: Allowed roles
sv: Tillåtna roller

en: Afghan Afghani
sv: Afghansk afghani

en: Argentine Peso
sv: Argentinsk Peso

en: Barbadian Dollar
sv: Barbadisk dollar

en: Bangladeshi Taka
sv: Bangladeshisk taka

en: Icelandic Króna
sv: Isländska kronor

en: Thai Baht
sv: Thailändska baht

en: South African Rand
sv: Sydafrikanska rand

en: Reactivate
sv: Återaktivera
