Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Date
ta: திகதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: History
ta: வரலாறு

en: Error
ta: வழு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
