Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: History
th: ประวัติ

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Complete
th: เสร็จ

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: @count days
th: @count วัน

en: Euro
th: ยูโร

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ
