Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (56 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: History
tr: Geçmiş

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Error
tr: Hata

en: Active
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Amount
tr: Miktar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Payment
tr: Ödeme

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: Complete
tr: Tamam

en: Apply
tr: Uygula

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: @count hours
tr: @count saat

en: @count days
tr: @count gün

en: 1 week
tr: @count hafta

en: @count weeks
tr: @count hafta

en: @count months
tr: @count ay

en: @count years
tr: @count yıl

en: Keys
tr: Anahtarlar

en: Euro
tr: Avro

en: Canadian Dollar
tr: Kanada Doları

en: Australian Dollar
tr: Avustralya Doları

en: Japanese Yen
tr: Japon Yeni

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Danish Krone
tr: Danimarka Kronu

en: Norwegian Krone
tr: Norveç Kronu

en: Swedish Krona
tr: İsveç Kronu

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: View details
tr: Ayrıntıları gör

en: Upgrade
tr: Yükselt

en: Allowed roles
tr: İzin verilen roller

en: Romanian Leu
tr: Romanya Levi

en: Turkish Lira
tr: Türk Lirası

en: Russian Ruble
tr: Rus Rublesi

en: Reactivate
tr: Canlandır

en: Bulgarian Lev
tr: Bulgar Levası
