Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: @count hours
ug: @count سائەت

en: @count days
ug: @count كۈن

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: @count weeks
ug: @ھەپتە count

en: @count months
ug: ئاي@ count

en: @count years
ug: يىل@ count

en: Signup
ug: تىزىملىتىش
