Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (40 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Transaction ID
vi: Mã giao dịch

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: History
vi: Lịch sử

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Error
vi: Lỗi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Details
vi: Chi tiết

en: Amount
vi: Số lượng

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Canceled
vi: Đã hủy

en: @count hours
vi: @count giờ

en: @count days
vi: @count ngày

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: @count weeks
vi: @count tuần

en: @count months
vi: @count tháng

en: Free
vi: Rảnh

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Payment methods
vi: Các phương thức thanh toán

en: View details
vi: Chi tiết view
