Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: History
be: Гісторыя

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Error
be: Памылка

en: Active
be: Актыўна

en: Not found
be: Не знойдзена

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Details
be: Падрабязна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Anonymous
be: Ананім

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Apply
be: Ужыць

en: @count hours
be: @count гдз

en: @count days
be: @count дзён

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: @count weeks
be: @count тыдняў

en: Public key
be: Публічны ключ
