Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: History
cs: Historie

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Error
cs: Chyba

en: Active
cs: Aktivní

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Details
cs: Detaily

en: Amount
cs: Částka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Payment
cs: Platba

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Refund
cs: Refundace

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Keys
cs: Klíče

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Upgrade
cs: Aktualizovat
