Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (61 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Item
da: Element

en: Actions
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: History
da: Historik

en: 1 hour
da: 1 time

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Error
da: Fejl

en: Active
da: Aktiv

en: Not found
da: Ikke fundet

en: 1 day
da: 1 dag

en: Details
da: Detaljer

en: Amount
da: Beløb

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Payment
da: Betaling

en: Anonymous
da: Anonym

en: Expiration
da: Udløb

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Make default
da: Gør til standard

en: Expired
da: Udløbet

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Refund
da: Refusion

en: Complete
da: Komplet

en: Apply
da: Udfør

en: Canceled
da: Annulleret

en: @count hours
da: @count timer

en: @count days
da: @count dage

en: 1 week
da: 1 uge

en: Keys
da: Nøgler

en: Canadian Dollar
da: Canadiske dollar

en: Australian Dollar
da: Australske dollar

en: Japanese Yen
da: Yen

en: Swiss Franc
da: Schweizerfranc

en: Danish Krone
da: Danske kroner

en: Hong Kong Dollar
da: Hong Kong-dollar

en: Hungarian Forint
da: Forinter

en: Norwegian Krone
da: Norske kroner

en: New Zealand Dollar
da: New Zealand-dollar

en: Swedish Krona
da: Svenske kronar

en: Singapore Dollar
da: Singaporeanske dollar

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Signup
da: Tilmelding

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: View details
da: View-detaljer

en: This coupon has reached the maximum redemption limit.
da: Denne kupon kan ikke længere anvendes.

en: You have not reached the minimum order total for this coupon.
da: Din ordre er ikke stor nok til at kunne anvende denne kupon.

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
da: Du har ikke tilladelse til at anvende denne kupon.

en: Upgrade
da: Opgradér

en: Allowed roles
da: Tilladte roller

en: Afghan Afghani
da: Afghani

en: Angolan Kwanza
da: Kwanza

en: Argentine Peso
da: Argentinske peso

en: Aruban Florin
da: Aruba-florin

en: Russian Ruble
da: Russiske Rubler

en: Reactivate
da: Genaktivér
