Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: History
eu: Historia

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Error
eu: Errorea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: @count hours
eu: @count ordu

en: @count days
eu: @count egun

en: @count weeks
eu: @count aste

en: @count months
eu: @count hilabete

en: Keys
eu: Giltzak

en: Signup
eu: Sinatu

en: View details
eu: Bistaratu xehetasunak

en: Upgrade
eu: Hobetu
