Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (138 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: History
fi: Historia

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Error
fi: Virhe

en: Active
fi: Voimassa

en: Not found
fi: Ei löydy

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Amount
fi: Määrä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Payment
fi: Maksu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Complete
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Keys
fi: Avaimet

en: Canadian Dollar
fi: Kanadan dollari

en: Australian Dollar
fi: Australian Dollari

en: Japanese Yen
fi: Japanin yen

en: Swiss Franc
fi: Sveitsin frangi

en: Danish Krone
fi: Tanskan kruunu

en: Hong Kong Dollar
fi: Hong Kongin dollari

en: Hungarian Forint
fi: Unkarin forintti

en: Norwegian Krone
fi: Norjan kruunu

en: New Zealand Dollar
fi: Uuden Seelannin dollari

en: Swedish Krona
fi: Ruotsin kruunu

en: Singapore Dollar
fi: Singaporen dollari

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Mexican Peso
fi: Meksikon peso

en: Upgrade
fi: Päivitä

en: Allowed roles
fi: Sallitut roolit

en: Afghan Afghani
fi: Afganistanin Afgaani

en: Argentine Peso
fi: Argentiinan Peso

en: Aruban Florin
fi: Aruban Floriini

en: Barbadian Dollar
fi: Barbadoksen dollari

en: Bangladeshi Taka
fi: Bangladeshin taka

en: Burundian Franc
fi: Burundin frangi

en: Brunei Dollar
fi: Brunein Dollari

en: Bolivian Boliviano
fi: Bolivian boliviano

en: Brazilian Real
fi: Brasilian real

en: Bahamian Dollar
fi: Bahaman Dollari

en: Belize Dollar
fi: Belizen dollari

en: Congolese Franc
fi: Kongon frangi

en: Chilean Peso
fi: Chilen peso

en: Colombian Peso
fi: Kolumbian peso

en: Costa Rican Colón
fi: Costa Rican colon

en: Cape Verdean Escudo
fi: Kap Verden escudo

en: Djiboutian Franc
fi: Djiboutin frangi

en: Dominican Peso
fi: Dominikan peso

en: Algerian Dinar
fi: Algerian dinaari

en: Estonian Kroon
fi: Viron kruunu

en: Egyptian Pound
fi: Egyptin punta

en: Ethiopian Birr
fi: Etiopian birr

en: Fijian Dollar
fi: Fidžin dollari

en: Falkland Islands Pound
fi: Falklandinsaarten punta

en: Gibraltar Pound
fi: Gibraltarin punta

en: Gambian Dalasi
fi: Gambian dalasi

en: Guinean Franc
fi: Guinean frangi

en: Guatemalan Quetzal
fi: Guatemalan quetzal

en: Honduran Lempira
fi: Hondurasin lempira

en: Croatian Kuna
fi: Kroatian kuna

en: Haitian Gourde
fi: Haitin gourde

en: Indonesian Rupiah
fi: Indonesian rupia

en: Israeli New Sheqel
fi: Israeli shekel

en: Indian Rupee
fi: Intian rupia

en: Icelandic Króna
fi: Islannin kruunu

en: Jamaican Dollar
fi: Jamaikan dollari

en: Kenyan Shilling
fi: Kenian šillinki

en: Comorian Franc
fi: Komorien frangi

en: South Korean Won
fi: Etelä-Korean won

en: Cayman Islands Dollar
fi: Caymansaarten dollari

en: Lebanese Pound
fi: Libanonin punta

en: Liberian Dollar
fi: Liberian dollari

en: Lesotho Loti
fi: Lesothon loti

en: Lithuanian Litas
fi: Liettuan litas

en: Latvian Lats
fi: Latvian lati

en: Macanese Pataca
fi: Macaon pataca

en: Mauritanian Ouguiya
fi: Mauritanian ouguiya

en: Mauritian Rupee
fi: Mauritiuksen rupia

en: Malaysian Ringgit
fi: Malesian ringgit

en: Mozambican Metical
fi: Mosambikin metical

en: Namibian Dollar
fi: Namibian dollari

en: Nigerian Naira
fi: Nigerian naira

en: Nepalese Rupee
fi: Nepalin rupia

en: Panamanian Balboa
fi: Panaman balboa

en: Peruvian Nuevo Sol
fi: Perun nuevo sol

en: Papua New Guinean Kina
fi: Papua-Uuden-Guinean kina

en: Philippine Peso
fi: Filippiinien peso

en: Pakistani Rupee
fi: Pakistanin rupia

en: Romanian Leu
fi: Romanian leu

en: Serbian Dinar
fi: Serbian dinaari

en: Saudi Riyal
fi: Saudi-Arabian rial

en: Solomon Islands Dollar
fi: Solomonsaarten dollari

en: Seychellois Rupee
fi: Seychellien rupia

en: Sierra Leonean Leone
fi: Sierra Leonen leone

en: Somali Shilling
fi: Somalian šillinki

en: Surinamese Dollar
fi: Surinamin dollari

en: São Tomé and Príncipe Dobra
fi: São Tomén ja Príncipen dobra

en: Swazi Lilangeni
fi: Swazimaan Lilangeni

en: Thai Baht
fi: Thaimaan baht

en: Tongan Paʻanga
fi: Tongan paʻanga

en: Turkish Lira
fi: Turkin liira

en: Trinidad and Tobago Dollar
fi: Trinidadin ja Tobagon dollari

en: New Taiwan Dollar
fi: Uusi Taiwanin dollari

en: Tanzanian Shilling
fi: Tansanian šillinki

en: Ukrainian Hryvnia
fi: Ukrainan hryvnia

en: Ugandan Shilling
fi: Ugandan šillinki

en: United States Dollar
fi: Yhdysvaltain dollari

en: Uruguayan Peso
fi: Uruguayn peso

en: Vanuatu Vatu
fi: Vanuatun vatu

en: Samoan Tala
fi: Samoan tala

en: East Caribbean Dollar
fi: Itä-Karibian dollari

en: Yemeni Rial
fi: Jemenin rial

en: South African Rand
fi: Etelä-afrikan rand

en: Zambian Kwacha
fi: Sambian kwacha

en: Russian Ruble
fi: Venäjän rupla

en: Reactivate
fi: Uudelleenaktivoi

en: United Arab Emirates Dirham
fi: Yhdistyneiden arabiemiirikuntien dirhami

en: Moroccan Dirham
fi: Marokon dirhami

en: Polish Złoty
fi: Puolan złoty

en: Status: @status
fi: Tila: status

en: Add card
fi: Lisää kortti
