Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Disabled
he: מושבת

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: History
he: היסטוריה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Error
he: שגיאה

en: Active
he: פעיל

en: Not found
he: לא נמצא

en: 1 day
he: יום אחד

en: Details
he: פרטים

en: Amount
he: כמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Payment
he: תשלום

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Complete
he: השלמה

en: Apply
he: החל

en: Canceled
he: בוטל

en: @count hours
he: @count שעות

en: @count days
he: @count ימים

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: @count weeks
he: @count שבועות

en: Euro
he: יורו

en: Signup
he: הרשם

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Thank you
he: תודה רבה!

en: View details
he: פרטי היבט

en: This coupon has reached the maximum redemption limit.
he: הקופון כבר היה בשימוש מקסימום פעמים

en: You have not reached the minimum order total for this coupon.
he: לא הגעת בהזמנה זו לסף המינימלי למימוש הקופון

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
he: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי להשתמש בקופון זה.

en: Reactivate
he: הפעל מחדש
