Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Item
ja: 項目

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Disabled
ja: 無効

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: History
ja: 履歴

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: Error
ja: エラー

en: Active
ja: アクティブ

en: Not found
ja: 見つかりません

en: 1 day
ja: 1日

en: Details
ja: 詳細

en: Amount
ja: 量

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Payment
ja: 決済

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Complete
ja: 完了

en: Apply
ja: 適用

en: Canceled
ja: キャンセル

en: 1 week
ja: 1週間

en: @count months
ja: @count ヶ月

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Signup
ja: サインアップ

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: View details
ja: ビューの詳細

en: This coupon has reached the maximum redemption limit.
ja: このクーポンは最大利用回数に達しました。

en: You have not reached the minimum order total for this coupon.
ja: このクーポンが利用できる最低注文額に達していません。

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
ja: このクーポンを利用できる正しい権限がありません。

en: Upgrade
ja: アップグレード

en: Allowed roles
ja: 許可された役割
