Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: History
jv: Sejarah

en: Error
jv: Salah

en: Active
jv: Aktif

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Details
jv: Lengkapé

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
