Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: History
mr: इतिहास

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Error
mr: तृटी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Anonymous
mr: अज्ञात
