Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: History
sk: História

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Error
sk: Chyba

en: Active
sk: Aktívny

en: Not found
sk: Nenájdené

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Payment
sk: Platba

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Expired
sk: Vypršané

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Refund
sk: Vrátiť

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Apply
sk: Použiť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: @count hours
sk: @count hodín

en: @count days
sk: @count dní

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: @count weeks
sk: @count týždne

en: @count months
sk: @count mesiace

en: @count years
sk: @count roky

en: Keys
sk: Kľúče

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: View details
sk: Detaily pohľadu

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov
