Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Date
sr: Датум

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Error
sr: Грешка

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Payment methods
sr: Средства плаћања
